online skupina

OA využíva dve online služby

Online mailová kupina OA-Slovensko je diskusný mailing list využívajúci službu google groups.
Online skupina je pre všetkých ľudí, ktorí majú záujem o program OA. Je to uzavretá skupina a prihlásiť sa doň možno len cez moderátorku.
O prihlásenie do OA online skupiny môžno požiadať na tejto stránke. http://groups.google.com/group/OA-slovensko
Mailing list pomáha aj ľuďom, ktorí nemajú možnosť chodiť pravidelne na Bratislavské mítingy zostať v kontakte s programom. Naša najvzdialenejšia prispievateľka má trvalý pobyt v Amerike. Máme aj prispievajúce a prispievajúcich z Čiech.

Druhou online formou su online stretnutia podobne formátu živych stretnutí, ktoré sa realizujú cez Skype. Skype stretnutia sa konajú vždy vo stredu o 19h a nedeľu o 9h a trvajú hodinu. Je potrebné najprv požiadať o pridanie na skype ID: oa.miting, ak ste predtym nikdy neboli na skype mitingu. Pri ďaľšom mítingu už budete zapojení automaticky, ak budete online.

2 responses to “online skupina

 1. Ahoj som Jana a som al anon.
  Na stretnutia chodím pravidelne každý utorok ale uvedomujem si že potrebujem viac ako len chodenie na stretnutia a občasne „robenie krokov“. Robím kroky až keď mi je naozaj ťažko.
  A preto som sa to rozhodla zmeniť. Práve som na treťom kroku a je čas pohnúť sa ďalej!
  Už som raz robila štvrtý krok s jedným naším členom Al anon, ale keďže je muž tak mi odporúčal aby som si radšej za sponzorku našla ženu. Aj mne by to viac vyhovovalo kvôli tomu čo všetko som prežila ľahšie by sa mi o tom rozprávalo zo ženou. Ale v našej skupine nie je nikto kto by mal už 12krokov za sebou. Začali sme sa stretávať niekedy minulý rok.
  Ja viem návod už mám, len v tom pokračovať. Preto som sa rozhodla tu napísať. Mám neúnosné finančné problémy takže si ani literatúru kúpiť nemôžem. Dúfam že ma pochopíte a budem môcť pokračovať v uzdravovaní aj prostredníctvom online mítingov. Ďakujem Jana.

 2. Už dlho nepochybujem o tom, že mám problém s kompulzívnym prejedaním sa. Dva roky navštevujem košickú skupinu AA a podarilo sa mi urobiť citeľný pokrok. Cítim však, že potrebujem prostredie “seberovných” s rovnakou závislosťou, preto chcem po dohode s klubom AA a Psychosociálnym centrom v Košiciach založiť skupinu OA. Jej činnosť začne 18.3.2020. Bude sa stretávať každú stredu na Južnej triede 27 na prízemí v priestoroch klubu AA od 16:30 do 18:00 hod. Tlačidlo zvončeka je označené “AA, OA”.
  Sú vítaní všetci, ktorí majú problém s kompulzívnym prejedaním sa a chcú s tým niečo urobiť.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s